Šiaurinė Balio pakrantė


Sala tikrai graži, klimatas puikus, atrakcijų apstu - tikras atostogų rojus. Jei Kutoje buvo abejonių gyvojo klasiko Erlicko stiliumi "Kur aš?", "Kas aš?", tai pamažu važiuojant gvazdikėliais ir mandarinais kvepiančiais keliais pro ugnikalnius, ryžių laukus, palei vandenyną ir sausas kalvas vis daugėjo aplink ramybės ir vis labiau ėmėm gėrėtis supančia aplinka.

Pakelės koplytėlė

Džiūstančių gvazdikėlių aromato pilnos pakelės.Žvejų gatvelė Lovinoje.

Vartai Lovinoje.

Mes bandome gėrėtis saulėlydžiu, o prekeiviai bando ką nors parduoti. Jie trigdo mums ramybę, mes žlugdome jų planus užkalti pinigėlį :)

Tabako laukai.

Rytinė žvejonė.

Kam papimpinti mocą?

Kam sriubos? Tuok tik gazo paduosiu ir bus gatava:)

Namukas Air Sunih kaimelyje kokie septyni metrai nuo vandens. Jame likome trims dienoms :)
Su laivu suaugusi kepurė.


Žmogus dirbo darbą. Kai pamatė mus, puolė ranka mojuoti, suprask, aš tuoj čia baigiu ir atplaukiu jūsų paimti į jūrą. Žvejoti turistus pelningiau :)

Juodas pakrantės smėlis.Kelias dienas keliu nuolat žygiavo ir skandavo, matyt nepriklausomybės dienai ruošėsi. Menam ir mes tuos laikus, bet sentimentų toms praėjusioms dienoms nejaučiam.


Kai nevažiuojam, mes valgom :)

Džiovina žuvį saulėje.

4 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Panašu, kad Balyje buvome tuo pačiu metu... Atskridusios su drauge rugsėjo 7 praleidome tris savaites. Skaitau Jūsų blog'ą jau labai seniai, būtų buvę smagu kokiam Ubud pasimatyti :))

Anonimiškas rašė...

Ir gražu ,ir keista,kad TOKIOSE TOLYBĖSE žmonės gali surasti vieni kitus... apvalus tas pasaulis,apvalus...

Jurgita ir Tomas rašė...

Mes irgi su malonumu skaitėme tavo blogą, atpažinome tas pačias Tailando palinkusias palmes ir namelius medyje :) Balyje buvome tarp liepos 29 ir rugpjūčio 12. Toliau važiavome per Lomboką, Sumbawą, Flores, Sulawesį, o rytoj jau iš Borneo skrendame į žemyninę Malaiziją. Deja, atsiliekame su įrašais ;)

Smagu būtų buvę pasimatyti. Per du su trupučiu metų esam sutikę tik vieną lietuvį, ir tą Irane!

Kristina rašė...

Bet is tikro tai keista. Tiek atrodo daug turistu vyksta i tuos krastus, o jus nei vieno nesate sutike. Net rasyti turbut nereikia, kad jus ryskiai esate nukrype nuo turistiniu pramintu marsrutu :)

Rašyti komentarą