20 000 kilometrų

Jei kas pasukiotų prie akis gaublį ir pasiūlytų numinti dviračiu nuo Šiaurės ašigalio iki Pietų ašigalio, atrodytų velniškai ilgas kelio gabalas. Dabar, nuvažiavus dviračiu atstumą, lygų pusei Žemės rutulio, neatrodo, kad važiavom ilgai. Tik kai susimąstai, tai prisimini ir Rumunijos kaimus, ir karinius įtvirtinimus prie Kurdistano kelių ir tiltų, ir Irano svetingus žmones bei šaltas naktis, ir Šri Lankos bangų mušą, ir budistų vienuolynus Himalajuose, ir kiek gali pavežti motociklas Vietname, ir kokios stačios kalvos Laose bei šiaurės Tailande, ir koks spalvingas gali būti pasaulis po vandeniu ir kaip čeža palmės vėjyje.

Anglas dviračiu aplink pasaulį apvažiavo per 91 dieną ir 18 valandų tuo dviem savaitėm pagerindamas prieš tai buvusį pasaulio rekordą. Gerai, kad mes ne sportininkai ir 20 000 kilometrų nuriedėjome tik per 21 mėnesį, gerai, kad rinkomės įdomesnius kelius ir radom laiko atsipūsti.

Kalnuota.

Iki Lietuvos - 20 000 kilometrų :)Prisišniurkinę dar pabandėm ryškiai nusifotografuoti...


Piratams - ne!

Saulėlydis nuo terasos.

Saulėlydis pro mangroves.


Ryte, išplaukiant iš Ko Phangan, virš salos pakibo debesis - kaip ir mūsų nuotaika - dar labai nerūpėjo išvažiuoti.


Kol dar saulė nestipri, Tomas snaudžia viršutiniame denyje.Žemynas artėja...

4 komentarai:

Kristina rašė...

Kokia graži orchidėja!

Pijus rašė...

Sveikinu ir noriu padėkoti, kad dalinatės įspūdžiais ! :)

dalia rašė...

Sveiki... Taip sakant šimtas metų arba 20000 kilometrų :)Rašau Mato paliepta. Jūsų nuotykius krikštasūnis periodiškai pasižiūri, patinka jam tokios idėjos, bet sako, kad jau galėtumėt grįžti... Na, bet matome, kad Jūs ten su vėjeliu sukatės, tai kaip ir neraginame, tačiau tikimės jog pasimatysime kada greitu laiku.

Jurgita ir Tomas rašė...

Aciu ir linkejimai Matui, Mildai ir visiems :)

Rašyti komentarą